Szybkie pogarszanie się wzroku u 57-latka

mam 57 lat i dość szybko psuje mi się wzrok słyszałem też że wzrok psuje się do 60 roku życia.Wiem że robią laserowe naprawy wzroku czy w moim przypadku jest to możliwe do czytania mam 2.5 okulary a do patrzenia nie mam żadnych ale super ostro nie widzę .Córce w poznaniu zrobili oczy prywatnie i nie nosi okularów

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.