Tabletka po a kolejne miesiączki

Witam, chciałabym zapytać czy przebieg miesiączki może być zachwiany jeszcze kilka miesięcy po zażyciu 'tabletki po'? Zawsze miałam regularne miesiączki trwające 6 dni, od zażycia 'tabletki po' miesiączka nadal przychodzi w spodziewanym czasie, ale raz trwa 8 dni, kolejnym tylko 4. Czy to może być skutek uboczny działań tabletki?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe działanie niepożądane tabletek "po" jednak nie powinien utrzymywać się dłużej niż kilka miesięcy.