Temperatura ciała po operacji usunięcia guza trzustki

witam jestem po operacji usunieńcia guza trzystki ,od operajcji mineło 8 dni ,załozono mi drenaz ,który po 3 dniach usuniento mam pytanie zwiazane temperatura ciała gdyz przed operacją była w oklolicy 36stopni ateraz mam od 36,7 do 37,1 czy to jest normalne operacja była w znieczuleniu ogólnym ,oraz schudłem 5kg wszpitalu

Witam. To jeszcze bardzo wcześnie od zabiegu: wchłaniają się krwiaki, goją się rany powłok i głębszych tkanek. Stan podgorączkowy w związku z tym to norma. Utrata masy ciała wynika z głodówki a obecnie najpewniej z diety. Wszystko się jeszcze unormuje.