Tępy ból w głębi prawego pośladka - co może być przyczyną?

Witam. Od paru dni czuję tępy ból w głębi prawego pośladka i nad nim. Ból nie ciągnie mi mocno do nogi ale czuję dyskomfort w okolicy kostki, oczywiście prawej nogi. Problem w tym, iż uczucie bólu jest dość głęboko i mylę go z bólem w prawym podbrzuszu. Czy to możliwe, iż czuję promieniowanie do brzucha od pleców? Dodam, iż mam boczne skrzywienie kręgosłupa i rozszczep łuku na odcinku S1. Pytam się, ponieważ ostatnio mam dość wrażliwy układ pokarmowy, tj. bóle żołądka, zgagę i przelewanie się w brzuchu, ale wypróżnianie w miarę regularne. Obie sprawy staram się łączyć z nadchodzącą miesiączką, a od jakiegoś czasu domyślam się, że mam dość dokuczliwe PMS. Oprócz tego jestem "połamana", a wszystko nasila się wieczorami. Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Dzień dobry, jeżeli ma Pani już zdiagnozowany problem z kręgosłupem, proszę zgłosić się do ortopedy, być może doszło do pogorszenia. Dolegliwości mogą być także związane z PMS, więc powinny ustąpić w trakcie miesiączki.