Tępy ból w lewej pachwinie

Mój problem: tępy ból w lewej pachiwnie od 3 miesięcy. Pachwina i biodrowa kość są tkliwe. Odczuwam różnie -odrętwienie,ucisk,pulsowanie,ciągnięcie,mam wrażenie że coś tam wewnątrz mi przeszkadza. Bywa czasem że ból promieniuje mi do całego boku lub dołu pleców.Nie mam problemów z pęcherzem.Miałam torbiel jajnika która po miesiączce się wchłonęła i pod tym względem jest podobno ok.Dawniej miewałam podobne bóle w tym miejscu lecz były one kilkudniowe. Dodam też że lewy bok mam grubszy od prawego.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - prawdopodobnie może być to przepuklina, której obecność można potwierdzić tylko badaniem bezpośrednim brzucha. Zatem warto udać się do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Jakie jest pytanie!!!??? Proszę natychmiast zgłosić się do lekarza rodzinnego , który skieruje Panią na odpowiednie , KONIECZNE badania , zż