Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Terapia Aknenorminem a tłusta cera

Przez 8 miesięcy przyjmowałem Aknenromin. Następnie w celu podtrzymania efektu przyjmowałem Skinoren rano i Differin wieczorem. Ze względu na podrażnienia zacząłem stosować tylko Acnatac, 1 raz na noc, a po kilkunastu minutach krem nawilżający Avene Hydra. Niestety od 3 tygodni mam problem. Na jednym policzku powstało wiele różowych plamek oraz rozszerzone, czerwone pory. Proszę o poradę czy to zniknie, czy zastosować jakąś maść? Cera jest już tłusta, a od zakończenia kuracji minęło 8 tygodni.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Rola stresu w łysieniu plackowatym

Proszę pokazać skórę lekarzowi prowadzącemu. Po obejrzeniu zmian lekarz dobierze metode ich leczenia

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy