Tęsknota za partnerem, który mieszka daleko

mam partnera 2 lata mieszkamy daleko od siebie,spotykamy sie 2 razy w mies ,mamy syna,bardzo kocham partnera jednak czasem mam zalamania,tesknie i zarazem czuje ze juz go nie kocham ,za chwile nie moge bez niego zyc a w kolejnym dniu chce mu powiedziec ze to nie ma sensu bo za daleko mieszkamy a sa powody z kturych jeszzcze pare lat nie mozemy mieszkac razem.a kocham go bardzo tak na prawde nie raz palne cos glupiego mu w esemesie i zaluje nie chce go zranic tym co mówie

Witam,

to naprawdę trudna sytuacja i jak rozumiem z Pani opisu, także trudna do zmiany na teraz. Widujecie się naprawdę rzadko, a Pani potrzebuje znacznie bliższego kontaktu. To budzi momenty żalu i złości. I to jest zrozumiałe. Też mówi Pani o wielkiej miłości do partnera. Być może moglibyście spróbować kontaktować się w inny sposób pomiędzy spotkaniami, np przez skype korzystając z kamery. Tak można się widywać nawet co wieczór. Można także skorzystać z wideo połączeń w telefonie. Zachęcam też do przyjrzenia się swojej sytuacji raz jeszcze, być może jednak można coś zmienić.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, związki na tzw odległość niosą ze sobą sporo wyzwań związanych z pewnymi potrzebami jakie ma się w stosunku do partnera a nie można ich uzyskać, gdyż jest daleko. Może Pani do czego zachęcam porozmawiać o swoich uczuciach, pewnym pogubieniu, o którym Pani napisała z psychologiem osobiście, forum nie do końca jest dobrym rozwiązaniem. Pozdrawiam serdecznie.

szanowna Pani, tęsknota to bardzo duży test dla związku, być mozę warto rozważyć czy istnieje możliwość abyście Państwo byli razem, lub chociaż częściej spędzali czas. Pisanie niemiłych rzeczy w esemesach itd, na pewno waszego związku nie umacnia, proszę poszukać innego bardziej przyjaznego i miłego sposobu zwracania uwagi partnera.