Test BHCG a stosowanie Bromergonu

Biorę bromergon od 1,5 miesiąca właśnie dziś bądź jutro (mały poślizg) powinnam dostać miesiączkę jeszcze nie mam ,mam mały katar czy to może opóźniać miesiączkę pomimo brania leku czy nie ma to żadnego wpływu na miesiączkę? I czy jeśli zrobię test beta hcg w poniedziałek wyjdzie on prawidłowy czy przez lekkie przeziębienie może być zły wynik .Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Proszę jeszcze trochę poczekać. Jest to niewielkie opóźnienie, które może się zdarzyć zdrowej kobiecie. Przeziębienie nie ma wpływu na wynik bhcg.

Pozdrawiam.