Tętniak ze skrzepliną w pachwinie

Witam, mam zdiagnozowanego tętniaka rzekomego ze skrzepliną w pachwinie którego obwód wynosi 24 mm/TK/. Jestem po wszczepieniu protezy aortalno-dwu udowej. Pobyt w szpitalu zakończył się przygotowaniem do operacji i wypisaniem do domu ze względu na wysokie ryzyko. Jak mam dalej postępować, jakie ewentualne zalecenia byłyby wskazane.

Sytuacja jest dość szczególna, aby omawiać tylko informacje na piśmie. Potrzebna konsultacja chirurga naczyniowego - może spróbować zasięgnąć opinii w innym ośrodku?...