TK głowy 73-latki

Witam odebrałam wynik TK głowy: w obu półkulach rozsiane zmiany niedokrwienne w różnych stadiach ewolucji, poszerzona przestrzeń okołonaczyniowa w lewym jadrze soczewkowatym. Uogólniony zanik korowo-podkorowy mózgowia z towarzyszącym poszerzeniem układu komorowego i przestrzeni podpajęczynówkowej. Proszę o odpowiedź.

sam opis nie budzi jakiegoś szczególnego niepokoju biorąc pod uwagę Pani wiek.Nie mam niestety żądnych nformacji o PAni wcześniejszych chorobach,w tym neurologicznych(ewentualne incydenty udaru mózgu,przejściowego niedokrwienia mózgu).