Trudności z oddychaniem i ucisk klatki piersiowej

Witam. Mam 20 lat, od jakiegoś czasu (ok. 2 miesięcy) zauważyłam ze mam trudności w oddychaniu, w ostatnim tygodniu jednak te objawy się nasiliły. To jest takie uczucie jakby coś ciężkiego lezało na mojej klatce piersiowej i nie mogę złapac oddechu, trwa to kilka sekund, przechodzi po kilku głębszych wdechach, i po kilkunastu minutach znowu. Do tego mam bóle głowy, zawroty, uderzenia gorąca, czasami się czuję jakbym zazyła tabletki na pusty rzołądek, wtegy mi się robi słabo i mam mdłości.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczne będzie wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.