TSH na poziomie 3,18 u 33-latki

Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania, jeżeli TSH wyszło 3,18 (norma 0,35-4,94)? Dodam, że mam 33 lata, ostatnio bardzo wypadają mi włosy, jest mi ciągle zimno (tę dolegliwość mam akurat od zawsze), mam tendencje do zaparć, ale nie mam problemów z wagą i nigdy nie miałam (stała prawidłowa waga od lat). Moja skóra jest miejscami sucha, a miejscami łojotokowa, od lat cierpię na nawracające łojotokowe zapalenie skóry głowy. Czy powyższe objawy mogą mieć związek z tarczycą?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik tsh w normie, co do bjawow proponuje konsultacje dermatologiczna.