Uciążliwy ból głowy i nieregularne spożywanie posiłków

Uciążliwy ból głowy od sześciu miesięcy u 19-latka Witam to znowu ja Marcin.Co do posiłków to jem różne rzeczy raz zdrowo raz nie na pewno nie jem regularnie posiłków.Raz zjem śniadanie a pięć razy nie ziem bo nie mam czasu.Ze snem to jest różnie ale zazwyczaj śpię długo jak na to pozwala mi praca.Czy według pani rzucenie palenia papierosów pomoże.A co do tabletek to jakie mi pani by poleciła.I co zrobić żeby zniwelować ten ból głowy

Sposób postępowania w sensie terapii wybiera lekarz znający Pan innymi słowy on

wybierze stosowny lek p/bólowy.

Zdecydowanie warto rzucić palenie.

Pozdrawiam