Ucisk pod żebrem, ból pleców i kłucia nad pępkiem

Witam od ponad 3 tygodni mam ucisk po mojej prawej stronie pod zebrem.spie normalnie ale jak tylko wstane i sie usiade zaczynam to czuc , wieczorami zaczynaja do tego bolec mnie plecy od mniej wiecej krzyza w gore i mam sporadyczne klucia po lewej stronie podzebrza i nad pepkiem ale sa to bardzo lekkie klucia. bardzo male wyproznienia przewaznie biegunka. apetyt mam , jem normalnie zadnej goraczki. krew wyszlo ze Y-gt mam 80 tluszcz 400 cholesterol 216 reszta w normach i lekarz mowi zekrew ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają kontynuowania diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.