Uczucie poparzenia w stopach

Witam Bolą mnie obydwie stopy...jest to taki dziwny ból. Po pierwsze na okrągło odczuwam, jakby moja skóra na stopach się sfilcowała. Poruszając stopą, czuję jak ta skóra jest mocno naciągnięta . Takie dziwne uczucie mam od 5 lat. Stopy mam ciepłe.Sprawdzano mi unerwienie w mięśniach nóg.Test wyszedł dobrze.Mogę spokojnie biegać ,chodzić... Odczuwam ból ,jakby mnie parzyło w stopach, a potem mocno kuło, gdy długo siedzę np przy komp. W nocy śpię,nie czuję bólu. Rano czuję że są wypoczęte

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne obajwy mogą wskazywać na krążeniowe podłoże dolegliwości. Problemy w obrębie naczyń żylnych czy też niewydolność prawokomorowa wymagają konsultacji lekarskiej.