Uczucie samotności pomimo męża i dwójki dzieci

Witam Czuję się samotna, a w sumie nie powinnam. Mam dwójkę wspaniałych dzieci i męża. Z mężem jednak nie układa mi się nie najlepiej, często się kłócimy, mamy inne zdania na dany temat. Cały czas czuję się rozbita i nie potrafię poradzić sobie z uczuciem samotności, mimo, że mam wokół siebie bardzo dużo osób, z którymi mogę porozmawiać. Nie wiem skąd te uczucie samotności, które mnie przytłacza....

Witam, zachęcam Pania do wizyty u psychologa, gdzie bedzie sie Pani mogła przyjrzec przyczyną swojego poczucia samotnosci i relacji z mężem. Pozdrawiam