Uczucie spiętych mięśni i niska samoocena

nie moge sie rozluznic . Przez cale zycie mam wrazenie ze moje miesnie sa spiete i nie potrafia sie całkowicie rozluznic . Przez to mam mysli ze krzywo ide stoje siedze itp . Lecz sa dni ze czuje sie wyluzowany i wtedy jestem jakby naladowany pozytywna energia

Witam,

Polecam udać się najpierw do fizjoterapeuty, gdyż to może być nadmierne napięcie mięśniowe (ma się to od urodzenia, tylko często lekarze je przeoczają). Być może jednak jest to sprawa psychiczna na tle lękowym, więc jeśli fizjoterapeuta wykluczy problem, proszę udac się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam