Uczucie szczypania skóry u 60-latki

Witam , mam 60 lat , od dłuższego czasu tj. od ponad pół roku ,zaczęła mnie szczypać skóra , ramiona ,plecy i ręce , jakby szpilkami mnie kuto .Zauważyłam że to się dzieje , przy cieple , jakiś stres ,początkowo myslałam , że to alergia na słonce , ale to nie jest to , gdyż w domu również to sie dzieje ,. W nocy tylko się zagrzeje już mnie budzi to szczypanie .Dziękuję .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.