Uczucie wirowania wzroku

Panie Doktorze mam problem z oczami , a mianowicie takie uczuie jak by mi sie krecilo w oczach i moment jestem oslabiona co to moze byc

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazany jest kontakt z lekarzem, konieczna może się też okazać konsultacja neurologiczna. Dolegliwości mogą być objawem chorób neurologicznych, mogą też sugerować zaburzenia ze strony układu sercowo - naczyniowego lub narządów zmysłów. Bez możliwości wykonania badania lekarskiego nie można postawić diagnozy i zlecić ew. badań.