Uczucie zawrotów głowy po huśtaniu się

Dzień dobry, Kupiłam sobie huśtawkę ogrodową i zauważyłam, że po jej dość długim użytkowaniu nawet jak siedzę czy leżę mam wrażenie że się huśtam. Co jest tego powodem czy powinnam z niej zrezygnować. Pozdrawiam Lidia F

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam że to normalna reakcja, jeśli tego typu objawy pojawiają się tylko w takich okolicznościach nie ma powodów do niepokoju, jeśli zauważy Pani że występują nie tylko po huśtaniu proszę udać się do laryngologa, potem ewentualnie neurolog.