Udar krwotoczny a depresja

Witam, jestem po udarze krwotoczym (1rok) i mam stwierdzona depresje. Biore leki od 3 miesiecy ktore mnie uaktywnily (Zoloft 100mg, Lorafen 1mg x3, Wellbutrin 150mg i Promazine 25mg+25mg+75mg) ale mam napady lekow, nie codziennie ale jednak. Czyjest jakis dodatkowy leprzeciwlekowyktory moznaby włączyc? Albo lekarz psychiatra w Łodzi który znasie na takim leczeniu i przyjmuje prywatnie?

Witam,

rozumiem Pana sytuację i lęki dotyczące możliwości pogorszenia stanu zdrowia, zagrożenia życia. Emocje takie na pewno wiążą się ze znacznym stresem.
Choroba jednak dotyczy całego organizmu, choruje cały człowiek a nie wybrany narząd np. mózg.Warto by zwrócił Pan uwagę, na myśl, że chorobę można interpretować jako stan zaburzenia równowagi, który ujawnił się w ciele w postaci symptomu tj. sygnału zakłócenia wewnętrznych sił duchowych.
Troska o stan psychiczny mogłaby złagodzić emocje po tak trudnych doświadczeniach, obniżyć poziom stresu, który może nasilać objawy.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, która uświadamia rolę emocji i uczuć w przebiegu i powstawaniu choroby.Może też nauczyć wpływania na stan zdrowia, za pomocą wizualizacji, oddechu, autosugestii.Tylko psychoterapia umożliwi Panu odzyskanie bezcennego poczucie sprawstwa, sposób ten jest skuteczniejszy w poradzeniu sobie z lękami i stresem, niż farmakologia i dołączanie kolejnych leków.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl