Dychawica oskrzelowa a odpowiednia terapia

Witam. po długim pobycie w szpitalu z powodu zapalenia oskrzeli/płuc,napisano mi w karcie nie określoną dychawicę oskrzelową dostałem lęki wziewne i coś na alergie: i sam nie wiem co mam robić ponieważ lęki są bo są jest trochę lepiej ale mam uczucie takiego rrzenia jak by wszystko grało w klatce ale nie jest to stałe tylko okresowe + takie ciche szmery gdy jestem pochylony w dolnej części płuc/pleców, do tego katar bez śluzu,osłabienie i częste podrażnienia krtani gardła,oskrzeli:Co mam robić?

Witam,

rozumiem, że zakłócenia zdrowia, które Pan opisuje i dyskomfort z nimi związany, skłania Pana przede wszystkim do szukania sposobów by wrócić do dawnego trybu życia.
Może warto w tych poszukiwaniach zwrócić uwagę, na myśl, że chorobę można interpretować jako stan zaburzenia równowagi, który ujawnił się w ciele w postaci symptomu tj. sygnału zakłócenia wewnętrznych sił duchowych. Może warto byłoby rozważyć skorzystanie z pomocy psychoterapeuty. Dużą pomocą byłaby taka rozmowa ze specjalistą o tym co dzieje się w Pana życiu, wspólne poszukanie obszarów i relacji zakłócających, stłumionych emocji oraz sposobów pozwalających zrozumieć i opanować problem o którym Pan pisze.
Jeśli trudność zdrowotna o której Pan pisze, ma podłoże psychosomatyczne, psychoterapia wesprze Pana w radzeniu sobie z objawami.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl