Układ komorowy nieprzemieszczony, nieco szerszy i asymetryczny

Witam Robiłam TK głowy+ kontrast Pisze układ komorowy nieprzemieszczony,nieco szerszy i nieco asymetryczny odp.do zaników podkorowych- co to oznacza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę przytoczyć pełen wynik badania, a nie jedno zdanie, które się Pani nie spodobało i którego Pani nie zrozumiała. Nie jest możliwa interpretacja na podstawie skrawka badania, bez danych klinicznych.