Umycie dłoni po pettingu a prawdopodobieństwo zapłodnienia

15 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting. kiey doszło do wytrysku, powstrzymał go chusteczką, po czym poszedł umyć dłonie i członka, potem ponownie dłonie. Wytarł je, ale kiedy jeszcze były zimne od wody, dotknął mnie w okolicach wejścia do pochwy. Czy mogę być w ciąży? Zrobiłam trzy testy domowe - ostani 12 dn po stosunkui wyszedł negatywny. Mam teraz 21 dzień cyklu, wtedy był to 7 dzień. Moje cykle to 28-31. Jakie jest prawdopodobienstwo ciąży? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki wykonanych testów są niediagnostyczne, gdyż testy wykonała Pani zbyt wcześnie. Proszę powtórzyć test minimum 14dni od tamtej sytuacji. Ryzyko ciąży jest minimalne, o ile w ogóle istnieje.