Unieruchomienie barku i problem z poruszaniem

Witam! mam problem z barkiem,nie mogę podnieść ręki,ani odchylić do tyłu przodu,boku.Byłam u ortopedy i chirurga.Zrobiłam prześwietlenie barku i usg.Nic nie wykazało,oprócz zmian zwyrodnieniowych/mam 63 lata.Dostałam 2x blokady znieczulające ból ze sterydami.W koncu zalecono rehabilitację.Jestem po reh.nic a nic nie pomogło,ręka nadal niesprawna,otrzymałam ponownie skier.na reh.jestem zapisana na sierpień 2015r.ile mogę,to sama tą ręke ćwiczę,próbuję nią się posługiwać,ale to nic nie daje.Pomocy

witam,
niestety obawiam się że objawy trudno będzie wyeliminować. Trzeba cierpliwie rękę rehabilitować, stosować te blokady przeciwbólowe.
Tego typu schorzenia są bardzo ciężkie do prowadzenia, ponieważ nie ma oczekiwanego spektakularnego efektu leczniczego.