Upławy u 5-letniego dziecka

Witam u mojej 5 letniej córki wystąpiły upławy.Byłyśmy na wymazie i wyszło że ma pałeczkę ropy błękitnej.Czy jest jakiś skuteczny sposób leczenia?Ostatnio usłyszałam,że powinno się ją rozdziewiczyć żeby nie doszło do uszkodzenia jajowodów a w konsekwencji do bezpłodności.Proszę o pomoc.Jestem załamana

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do ginekologa bądź pediatry, który przepisze odpowiednio dobrany antybiotyk.
Pozdrawiam