Ustalenie daty poczęcia i cztery poronienia

Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży zarodek wczoraj miał 4 mm. Bhcg22.09-3583Miesciaczke miałam 13 sierpnia. Ale 7 sierpnia miałam stosunek ktory wskazuje tylko i wyłącznie na zajście w ciążę .dodam ze nie wiedziałam ze jestem w ciąży i prowadziłam bardzo zły tryb życia. Ze swoim partnerem staram sie o dzieck od 8 lat byłam 4 razy w ciąży wszystkie poronilam z powodu pustego jaja plodowego.Teraz bylam z kims innym. Bardzo prosze mnie nie osądzać i odpowiedzieć na moje wątpliwości.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji precyzyjnie podać datę poczęcia.