Ustępujące drżenie w stopach

Witam mam 33 lata od 2 mc drzeznie w stopach takie babekowanie ktore ustepuje w nocy ale rano jak sie przebudze juz o tym mysle to znow mam takie uczucie jestem bardzo nerwowa osoba wszystko biore do siebie i wyszukukuje sobie rozne choroby. takie uczucie tez mam w dloniach i palcach u rak. Jak chodze to tego nie czuje tylko w spoczynku albo jak stoje. Teraz tez mi doszly leki bo nie wiem co mi jest . bardzo sie boje jakiejs powaznej choroby. badania robione na cukier i na tarczyce i ok

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do lekarza neurologa celem badania. Bez bezpośredniej wizyty ciężko jest cokolwiek podejrzewać.