O czym może świadczyć drżenie powieki?

Dobry wieczór od kilku dni drży mi dolna powieka sa to dosc mocne drżenia czasem na chwilkę ustępuja biore magnez ale nie widze jakiejs poprawy czasem tez drży mi w roznych miejscach ciałą noga,reka na klatce piersiowej prosze mi powiedziec czy to oznak jakiejs choroby? do jakiego lekarza powinnam pojśc? jestem osoba dosc nerwowa ale czy to by było przez nerwy?Prosze o odpowiedz Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.