Drżenie mięśnia bicepsa

Witam mam następujący problem. Kiedy siadam i nachylam się do przodu a następnie obrócę głowę w prawą stronę, wtedy zaczyna mi bardzo mocno drgać mięsień (biceps) w prawej ręce. Tak samo dzieje się kiedy oprę się na przedramionach (np. na stole) i obrócę głowę w prawo. Biorę regularnie magnez, dobrze się odżywiam, nie przemęczam mięśni. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie neurologiczne aby moc cos więcej powiedziec i określić czy konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuję udac się wstępnie do lekarza rodzinnego.