Utrata wody z organizmu a możliwość utraty wagi

Witam. Mam pytanko jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe ze jak zejdzie woda z mojego organizmu wkoncu schudne? Bo moje nogi sa tak grube jak nacisne robi sie dziura.... pomozcie

Chudnięcie polega na utracie tkanki tłuszczowej, a nie odwadnianiu. Trzeba jednak pamiętac, że pieczywo, które generuje otyłośc, zawiera dużą ilość soli, a ta sprzyja zatrzymywaniu wody. Należy całkowicie zrezygnować ze słodyczy.

Witam! Indywidualne zalecenia żywieniowe oraz zalecenia związane z zapotrzebowaniem na energie i poszczególne składniki odżywcze mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego i przeprowadzeniu odpowiednich pomiarów i/lub badań np. analizy składu ciała (wówczas będzie można ustalić czy to faktycznie woda gromadzi się w organizmie). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska