W jaki sposób odzyskać kontrolę nad swoim życiem?

Witam, Od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić w sumie to ze wszystkim ... cały czas pilnuje co mówie a i tak wychodzi jak wychodzi. Większość dnia chce mi się płakać i nie wychodziłaby z łóżka. Nie chce mi się jeść, nie chce mi się myć czy ubrać. Jeśli jem to czekoladę ( ostatnio na potęgę....) Jeśli idzie coś nie tak cokolwiek to płacze.. cały czas czuje zewnętrza walkę w sobie. Mam wrażenie ze nie mam kontroli nad swoim życiem.

Podobne objawy mogą wskazywać na głęboki kryzys, a nawet depresję. Zdecydowanie warto zgłosić się do specjalisty- lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty. Zdiagnozuje, a także zleci najlepsze możliwe sposoby odzyskania stabilizacji emocjonalnej, energii i satysfakcji z życia. Najprawdopodobniej będzie to farmakoterapia i psychoterapia.

Dzień dobry. Zakładam, że to będzie dla Pani również wysiłek, ale z opisu wnioskuję, że bez wsparcia specjalisty trudno będzie Pani odzyskać równowagę. Proszę jednak umówić się na wizytę do psychologa lub lekarza-psychiatry celem diagnostyki powstałych trudności i określenia dalszych działań. Pozdrawiam serdecznie.

www.progress.warszawa.pl