W jaki sposób poznać nowych ludzi?

Co zrobic w jaki sposób poznać nowych ludzi na ulicy jak na portalach społecznych jak rozmawiac by Poznac ich i starać się o przyjaźń

Witam
Zadał Pan bardzo trudno i ogólne pytanie. Myślę, że trudno na nie odpowiedzieć krótką notką na forum, ale myślę też że dobrym pomysłem byłaby wizyta u psychologa i dłuższa rozmowa o pojawiających się problemach.
Pozdrawiam B.K.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza