Miłość do byłej partnerki u 32-latka

Mam ogromny problem jak wielu ludzi i pomimo upływu roku czasu nie potrafię zapomnieć o kobiecie , która z dnia na dzień mnie zostawiła. Cała historia jest skomplikowana , bo wiem jak bardzo mnie kochała i ile musieliśmy przejść aby być razem. Nasz związek trwał 3 lata i do tej pory nie poznałem odp dlaczego ? Oprócz coś pękło , coś się we mnie wypaliło. O nikogo nigdy tak nie walczyłem . Darze ją prawdziwym uczuciem , nie potrafię się gniewać i znienawidzić, jest mi strasznie przykro i ciężko.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza