Wągry na nosie i ropne krosty na brodzie

Witam. Mam problemy z cerą. Leczę się u dermatologa już 4 lata i nic. Na twarzy mam wągry (nos), a na brodzie występują ropne krosty i liczne zaczerwienienia. Stosowałam już dużo leków, maści, płynów i nic nie dawało temu rady. Czy żel Clinacne pomoże na moje problemy?

Witam. Wszelkiego rodzaju żele wykazują jedynie działanie miejscowe w zwiazku z czym po ich zastosowaniu trudno spodziewać się radykalnej poprawy stanu cery. Myślę że warto zastanowić się nad podjęciem kuracji antybiotykowej lub terapii pochodnymi retinoidow. Dobre efekty dają również kurację z łagodnym i kwasami owocowymi stosowane w gabinetach kosmetycznych.