Wahania wagi u 13-latki z Hashimoto i niedoczynnością tarczycy

Witam, Moja praline 13 sto letnia corka z choroba Hashimoto I niedoczynnoscia tarczycy ( dawka 75 euthyrox) byla an diecie ustalonej przez specjaliste I zamiast zrzucać wage tyje! Dlaczego? Szukamy już u któregoś specjalisty i nic! Proszę o pomoc

witam
kiedy były robione ostatnie badania poziomu tarczycy?
czy była robiona krzywa cukrowa i insulinowa?
należy w pierwszej kolejności zweryfikować te zagadnienia
następnie zweryfikować dietę

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
A robiono testy na nietolerancje pokarmowe?
W Hashimoto to podstawa, bo bez tego NIE DA się zrobić diety. Jest to bardzo trudna choroba i potrzeba bardzo dużo infomaracji, aby móc zbilansowac w 100% dobra diete.
pozdrawiam. Jesli jesT pani zainteresownaa zapraszam do kontaktu: ulewicznatalia@gmail.com