Zanik miesiączki, zaburzenia nastroju, senność i wzrost wagi przy Hashimoto z niedoczynnością tarczycy

Witam Mam 34 lata i od piętnastu lat lecze sie na chorobę Hashimoto z niedoczynnoscia tarczycy biorę Euthyrox 75N.Od jakiegoś czasu obserwuje u siebie stopniowy zanik miesiaczki ,zaburzenia nastroju, nie pamietam co mam lub miałam zrobić ,senność oraz wzrost wagi .Moja lekarz twierdzi ze to już taki wiek ze waga wzrasta.moje wyniki z grudnia 2014 to Tsh 2,17 ft3 2,69 ft4 1,08 .co Pan(i) o tym sadzi ? Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Kanieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać sie do lekarza ginekologa w związku z zanikiem miesiączki.