Wątpliwości co do uczuć wobec partnera

Być może jest to pytanie niedojrzałe, ale ostatnio mam wątpliwości co do swoich uczuć. Jestem półtora roku w związku, który jest według mnie w pełni udany. Darzymy się wzajemnie zaufaniem, rozmawiamy o wszystkim i dbamy o siebie. Niestety pare miesięcy temu poznałam inną osobę, w której jak sądzę się zauroczyłam. Próbowałam rozwiązać problem z koleżanką, a nawet z partnerem. Jednak zauroczenie nie mija. Po prostu gdy go widzę bije mi serce. Przez to czuję się nie fair wobec partnera.

Zakochanie w innej osobie zdarza się w trakcie trwania związku. Często może wskazywać na to, czego w obecnej relacji brakuje, mówić o potrzebach czy oczekiwaniach (być może niespełnionych). Może, niekoniecznie jednak musi, oznaczać rozstanie. Wiele jednak zależy od tego, co Pani z tym uczuciem zrobi (czy będzie je wzmacniać, czy raczej wygaszać).