Wczesna ciąża a krew po stosunku

Witam, jestem we wczesnej ciąży. Do lekarza ide dopiero za tydzień. Zauwazylam ze po stosunku pojawia się moim sluzie krew - czy to normalne? czy musze cos zażywać?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej krwawienie nie jest normalne. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. proponuję wstrzymać się ze stosunkami do wizyty lekarskiej.