Wielkość członka a dieta

Witam Serdecznie! Mam nie mały problem z moim członkiem w stanie erekcji osiąga 13 cm, chciałbym aby ktoś mi doradził co mogę sprawdzić, aby członek był był o jakieś 3-4 cm dłuższy. Czytałem na internecie, żeby dostosować się do ścisłej diety to wtedy członek będzie większy. Nie wiem czy to prawda, ludzie na internecie dużo piszą. Chciałbym to zmienić. Bardzo proszę o informację na ten temat. Co muszę zrobić aby osiągnąć mój cel. Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie!

Jako dietetyk z wieloletnim doświadczeniem nie spotkałam się z żadnym modelem żywieniowym, który mógłby wpłynąć na rozmiar członka. Dietą możemy regulować płodność oraz potencję, ale na tego rodzaju cechy anatomiczne nie możemy wpłynąć. Jeżeli stanowi to dla Pana poważny problem sugeruję konsultację u chirurga.