Wielopoziomowa dyskopatia i silne bóle kręgosłupa

Mam pytanie, mam 32 lata wielopoziomową dyskopatie szyjną od C3 do C6, na poz. C5/C6 ekstruzja. Mam bardzo silne bóle kręgosłupa i lewej ręki, a ostatnio nasiliły mi się bardzo nerwobóle lewej dłoni gł. okolicy kciuka, co jest dla mnie bardzo dużym problemem gdyż jestem leworęczna. Czy te nerwobóle dłoni mogą być związane z dyskopatią i jak mogłoby przebiegać leczenie? Gdyż rehabilitacja nie przynosi oczekiwanych efektów.

Dzień dobry,
ból promieniujący do kciuka, może oczywiście mieć związek z dyskopatią. Kciuk należy do dermatomu C6, czyli odpowiada unerwieniu z segmentu C5-C6.
Jeśli rehabilitacja nie przynosi oczekiwanych efektów, to należy raz jeszcze zweryfikować postawioną diagnozę i/lub zaproponować inną formę terapii (rehabilitacji).
pozdrawiam