Wodogłowie u jednego dziecka w ciąży bliźniaczej

witam jestem w ciazy i mam blizniaki u jednego na usg wykryto wodoglowie drugi jest zdrowy co mam zrobic jestem w 12 tygodniu ciazy czy usunac ob dwoch czy mozna jednego prosze o odp pilne

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie. Nie mam wystarczająco informacji medycznych aby móc doradzić. Decyzja o usunięciu ciąży i tak pozostaje wyłącznie w Pani gestii.