Wyciek w piersi o brązowej barwie

Od kilku lat mam wyciek z piersi o barwie brazowo zielonej to mnie denerwuje bo mam torbiele przy sutkach co mam z tymrobic bo mnie bola a lekarz nic nie robi tylko mowi ze ta sa problemy pezysadki mozgowej

Witam,

Warto oznaczyć z krwi: morfologię, CRP lub OB. Czy Pani gorączkuje, czy są powiększone okoliczne węzły chłonne? Kolor wydzieliny jest nieco niepokojący i może m.in świadczyć o infekcji, ale nie tylko. Jeśli chodzi o przysadkę, to warto byłoby oznaczyć stężenie prolaktyny. W razie czego proszę udać się do innego lekarza na konsultację.

Pozdrawiam

Marek Derkacz