Wyczuwalny spory guzek w odbycie u 18-letniej osoby

Dobry wieczór, mam dosc wstydliwe pytanie. Mam 18 lat i wyczułam dosc spory tak jakby guzek w odbycie ,boli przy chodzeniu ,siedzeniu ,praktycznie caly czas.Nie wiem jaka jest tego przyczyna kilka dni przed jadalam sporo ostrych potraw ,ale czy to moze byc przyczyna? Oprucz tego mam bardzo nabrzmiale wrazliwe sutki bardziej niz zwykle I bole ,kłucie w podbrzuszu I jajnikach, drobne zawroty glowy ,I uczucie jakbym miala wymiotowac ale nie wymiotuje. Czy to jest jakos ze soba powiazane?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na żylaki odbytu. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.