Wydobycie się płynu z członka a brak seksu

Witam,Mojemu mężowi ostatnio z penisa wyciekł jakiś przeźrozczysty płyn-mała ilość,zapach podobny do spermy,skleił papier.Zdarzyło się to po tym gdy wyskoczyła reklama normalnie ubranej kobiety.Widział po kolorach,że to kobieta,ale nie patrzył na nią-był zdenerowany,bo ma uraz z przeszłości do takich zdjęć przez to,bo kiedyś tym mnie zranił.Nie kochaliśmy juz 2tyg.Nigdy tak sie nie zdarzało przy reklamie nawet gdy nie bylo seksu nawet ze 3tyg.Czy jest to możliwe,że przez nerwy tak się stało?

Witam
Być może płyn, który pojawił się to był preejakulat, pojawia się on jeszcze przed wytryskiem nasienia (ejakulatu). Jest to reakcja fizjologiczna organizmu. Powinni Państwo porozmawiać o zaistniałej sytuacji i nie doprowadzać do sytuacji podejrzeń, domysłów. Dobrym pomysłem jest również wspólna wizyta u seksuologa i domknięcie spraw z przeszłości.
Pozdrawiam B.K