Wydzielina z piersi, wzmożony apetyt i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

od dłuższego czasu próbuję zajść w ciążę, mam dopiero 22 lata i problemy z miesiączkowaniem od dawna a leki nie pomagają, dwa tygodnie temu robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. od jakiegoś czasu bolą mnie piersi, ciągle chce mi się siku, mam wzmożony apetyt, jestem osobą palącą czasem zdarzy się tak, że jest mi nie dobrze podczas zapalenia papierosa ale jest to rzadko, z moich sutków wydobywa się płyn konsystencji mleka, i smaku mleka jest to biały lekko słodkawy płyn. mogę być w ciąży?

Piotr Pilarski

Może to być ciąża. Sugeruje wykonania testu ciążowego.

Pozdrawiam.