Wydzielina z pochwy - czy to infekcja?

Witam. Mam 23 lata. Jakieś pół roku temu miałam grzybicę pochwy. Została ona wyleczona - cytologia wyszła prawidłowo. Ale nadal podczas stosunku odczuwam ból - podczas wprowadzania członka. A dodatkowo pojawił się delikatny, żółtawy śluz z pochwy, oraz wczoraj dziwny glut (bezbarwny, choć w jednym miejscu trochę brązowawy). Proszę o pomoc. Co to może być i co robić? Pozdrawiam

Witam serdecznie.
Niestety powinna Pani ponownie udać się do ginekologa, być może po stosowanym leczeniu uległa zachwianiu prawidłowa flora fizjologiczna pochwy, co ułatwiło infekcję innymi patogenami.
Pozdrawiam.