Wyjaśnienie badania wycinka guza

Witam, proszę o wyjaśnienie badania WYCINKA GUZA (chirurg nie mógł usunąć całego guza ponieważ był za duży) mam obecnie chemioterapie ( Paclitaxel) aby zmniejszyć go i później wyciac, to jest 4 nawrot choroby, nie mam obu piersi, brak przerzutow i usunięte wszystkie węzły chłonne, z badania wycinka wyszło: Carcinoma invasivum (G2) recidivans mammae ER - silny odczyn w 100% komórek PGR - brak reakcji HER2 (2plus) Ki-67 - około 15-20% Proszę o wyjaśnienie badania i co to oznacza dla mnie.

Powinna Pani zwrócić się z tym pytaniem do lekarza leczącego, nie można na nie odpowiedzieć bez znajomości całegeo dotychczasowego przebiegu choroby oraz stosowanego leczenia.