Wyjaśnienie wyniku MRI głowy

Dzień dobry, chciałabym prosić o wyjasnienie wyniku MRI głowy. Zrobiłam rezonans magnetyczny głowy z powodu bólów głowy, zaburzeń widzenia. 1.5 roku temu zostałam pobita, ale nie wykonałam wówczas żadnego badania. Oto wynik; W podkorowej istocie białej przy rogu skroniowym LKB widoczne jest niecharakterystyczne ognisko ok. 6 mm, wysokosygnałowe w obrazach T2 i FLAIR, bez efektu masy lub zmiany sugnału DWI - prawdopodobnie bliznowate - możliwe pochodzenie podemielinizacyjne lub pozapalne

spokojnie, najprawdopodobniiej to jest incydentalne znalezisko bez znacznia klinicznego, można zrobić jeszcze EEG i kontrolne badanie neurologa. A jakie ma Pani objawy ????

Należy zachować spokój, to może być incydentalne zanlezisko bez znacznia klinicznego, można zrobić EEG i zbadać się u neurologa serdecznie pozdrawiam