Wykrzywianie łydek, ból bioder i pleców

Witam, Mam problem z chodzeniem. Nigdy nie miałam stwierdzonych żadnych wad stóp. Bardzo mocno ścierają mi się buty na pięcię od strony zewnętrznej, tylko tam. Ostatnio zauważyłam że łydki zaczeły mi się "wykrzywiać" innymi słowy chodzę jak kowboj. Do tego dochodzą bóle bioder oraz pleców. Co mam z tym zrobić ? czy wystarczą same wkładki? Jeżeli tak to proszę powiedzieć jakie..

Milena Lubowicz

Polecam wizytę u ortopedy, gdyż konieczne jest zbadanie stóp i kończyn oraz zdiagnozowanie wady postawy.
Pozdrawiam